ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4743089
*
nr 474 3089
Spegel
metall, (båtventil)dia 45
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2007
kl 16:55:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 23:02:34
1
100 kr
17/6 02:26:15
2
150 kr
18/6 09:19:01
3
500 kr
18/6 15:44:33
4
500 kr
18/6 16:41:21
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: båtventil metall spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 474 3089
Spegel
metall, (båtventil)dia 45
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 23:02:34 | 1 | 100 kr |
17/6 02:26:15 | 2 | 150 kr |
18/6 09:19:01 | 3 | 500 kr |
18/6 15:44:33 | 4 | 500 kr |
18/6 16:41:21 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: båtventil metall spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23